EN RU UA BG HU PL

SPRZEDAŻ HURTOWA

Naszą ofertę hurtową kierujemy do przedsiębiorców zajmujących się szeroko pojętym handlem detalicznym. Dzięki współpracy z nami macie Państwo okazję w łatwy i sprawny sposób zaopatrzyć swoją hurtownię, sklep, stoisko, czy działalność internetową w atrakcyjne cenowo pakiety towarowe (palety), dopasowane do specyfiki Waszej działalności. Po rejestracji i zalogowaniu do Waszego konta otrzymacie Państwo dostęp do specyfikacji asortymentowych poszczególnych pakietów, a także możliwość dokonywania rezerwacji towaru.

Pakiety towarowe podzielone są na trzy klasy jakościowe:

Klasa A
klasa A: towary nowe, oryginalnie zapakowane, nadające się do bezpośredniej sprzedaży

Klasa Bklasa B: około 90% sprawnych towarów w pakiecie. Są to np. towary po ekspozycyjne, czy pochodzące ze zwrotów dokonywanych w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty zakupu, często w oryginalnym opakowaniu. Towary klasy B mogą posiadać delikatne ślady użytkowania lub niewielkie skazy, czy rysy.

Klasa Cklasa C: około 70% sprawnych towarów w pakiecie. Klasa C obejmuje m.in. towary, które były używane podczas prezentacji lub zostały zwrócone przez klientów w terminie dłuższym niż 14 dni od daty ich zakupu. Produkty mogą nie posiadać oryginalnego opakowania.


Posiadamy również pakiety towarowe obejmujące produkty tzw. klasy „Retourware”, w których przyjmuje się, że około 50% stanowią produkty sprawne.


Zestawienie towarów na paletach może występować w różnych konfiguracjach klas, np. A, AB, ABC, BC. Określenie klas poszczególnych produktów dostępne jest w specyfikacji towarowej każdego pakietu.

- Palety oryginalnie zapakowane – nie podlegają konfekcjonowaniu w Polsce, dajemy więc Państwu gwarancję, że każdy towar, w tym również ten najbardziej atrakcyjny trafia w Wasze ręce.

- Renomowane światowe marki – zdecydowana większość produktów znajdujących się w zestawach paletowych to znane i cenione marki, a nie jak to często bywa – produkty typu „no name”.

- Obszerna gama produktowa – dzięki szerokiemu spektrum grup asortymentowych będących w naszej stałej ofercie, doskonale dopasują Państwo odpowiednie zestawy produktów do własnych potrzeb.

- Najniższe ceny hurtowe na rynku – dzięki stałym i długoterminowym kontraktom z naszymi dostawcami oraz dużej skali działalności, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najbardziej atrakcyjne warunki cenowe na rynku.

© Wszelkie prawa zastrzeżone